post press finishing line machine: cutting, trimming, paperback and binding

Długopisy z logotypem, kalendarze, kubki, a nawet słodycze – krówki czy lizaki to tylko ułamek tego, co dzisiaj oferują drukarnie online. Warto ten rodzaj promocji swojego biznesu połączyć z rozwiązaniami internetowymi, dzięki temu konglomeratowi bowiem mamy szanse na dużo większe sukcesy sprzedażowe, a nasza marka ma znacznie wyższą siłę przebicia na rynku. Nie od dzisiaj wiadomo wszak, że reklama jest dźwignią handlu!

Reklama cały rok? Kalendarz!

Wielu przedsiębiorców przekonało się już o tym, że nie ma lepszej reklamy analogowej niż kalendarze biurkowe albo ścienne. Wysyła się je do pracowników firm, z którymi się na co dzień współpracuje, a ten wygodny i przydatny gadżet ląduje na każdym biurku lub w gabinecie na ścianie. Dzięki temu każdy, kto do takiego biura wchodzi, widzi logotyp naszej marki, co później skutkować może napływem nowych klientów. Psychologowie marketingu dowodzą, że zgodnie z najnowszymi badaniami, właśnie taka długotrwała, a niekoniecznie nachalna reklama daje bardziej wymierne korzyści niż jednorazowy strzał. Dlatego właśnie kalendarze, wszelkiego rodzaju terminarze czy notatniki biurowe nadają się doskonale, służą bowiem co najmniej rok. Większość z osób pracujących na biurowych stanowiskach zostawia sobie nawet przeterminowane kalendarze ze względu na ważność zawartych w nich informacji!

Dostosowanie gadżetu do sytuacji – kluczowa kwestia!

Firmowe gadżety niezmiennie są jednym z bardziej popularnych sposobów na wypromowanie swojej marki. To także trwałe nawiązanie i utrzymanie kontaktu z klientem, który w pewnym stopniu przywiązuje się do logotypu towarzyszącego mu na co dzień. Sprawdza się to nie tylko w kalendarzach, ale innych dodatkach, nie zawsze praktycznych. Ważne jest, aby taki gadżet był dostosowany do sytuacji. Na przykład jedna z firm piwowarskich kilka lat temu rozdawała na festiwalu muzycznym peleryny przeciwdeszczowe, ponieważ pogoda była niesprzyjająca miłośnikom muzyki. Na eventach branżowych, typu targi pracy czy konferencje dla profesjonalistów bardzo często są to jednak akcesoria biurowe, które przydają się w późniejszej pracy.

Biurowy zawrót głowy – co warto zamówić?

Kluczowa w przypadku tego rodzaju promocji marki jest konsekwencja. Dlatego lepiej jest wysłać klientowi zarówno kalendarze biurkowe czy ścienne, jak i długopisy, planery na biurko, samoprzylepne karteczki do odrywania, a nawet kubki. W połączeniu ze skuteczną i mądrą strategią, jeśli chodzi o identyfikację wizualną w sieci, buduje się cała maszyna pozwalająca na uruchomienie pozytywnych skojarzeń z naszą marką, a co za tym idzie – napływem nowych klientów, a także utrwaleniem pozycji wśród stałych współpracowników. Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy z nas lubi prezenty. Nawet tak niepozorny ruch, jak wysyłka firmowych gadżetów do potencjalnych kontrahentów jest dobrze odebrana i pomaga w budowaniu stabilnej pozycji naszego przedsiębiorstwa. To również wygodna i długotrwała promocja tego, co mamy najlepszego do zaoferowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj