Oferty pracy w click apps.

1. Oferta pracy:
click apps sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku programisty.

Opis stanowiska:

- Tworzenie responsywnych aplikacji webowych
- Tworzenie aplikacji na portalu Facebook
- Udział w tworzeniu nowego projktu z wykorzystaniem metody MVP
- Projektowanie, implementowanie i testowanie nowych funkcjonalności
- Optymalizacja, naprawa błędów i bieżące modyfikacje kodu
- Bieżący nadzór i ulepszanie narzędzi administracyjnych
- Udział w kreatywnym wymyślaniu nowych aplikacji i rozwoju StartUp-u
- Poznawanie najnowszych narzędzi i trendów w programowaniu aplikacji facebookowych i mobilnych.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP

Znajomość:

- MySql
- HTML
- CSS
- wzorzec MVC
- Javascript (jQuery)
- znajomość SQL oraz podstaw projektowania baz danych

Mile widziane:

- doświadczenie w programowaniu aplikacji dla platform IOS/ Android
- Znajomość pojęcia i metody MVP
- znajomość frameworka KOHANA
- znajomość HTML5 i CSS3
- portfolio z przykładowymi projektami
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnym produkcie
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów z programowania apliakacji,
- Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

Czekamy na Twoje CV - dopisek "praca"

2. Oferta stażu:
click apps sp. z o.o. oferuje staż na stanowisko „programista php”
Nasz doświadczony zespół wprowadzi Cię do programowania aplikacji na facebooku i urządzenia mobilne!

- Tworzenie dynamicznych aplikacji na portalu facebook

Wymagamy znajomości podstaw:

- PHP
- MySql
- HTML
- CSS

Dodatkowo mile widziane:

- znajomość wzorca MVC oraz programowania obiektowego
- znajomość JavaScript wraz z framework'iem jQuery
- znajomość facebook api

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce, kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie, czas trwania stażu – od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Oferujemy:

- Praca przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnym produkcie
- Praca w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów z programowania aplikacji,
- Praca w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

Czekamy na Twoje CV - z dopiskiem "staż"

WYŚLIJ EMAIL
E: support@click-apps.pl
M: +48 883 320 298
(pon-pt 9:00 - 17:30)

click apps sp. z o.o. (Ltd)
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków

NIP: 676-247-14-16
KRS: 0000498688