Cukierek albo psikus…Pomysł na Halloween’owy konkurs?


Dynia z potencjałem

Freddy Krueger, żywe trupy i inne upiory, czyli okres halloweenowych imprez. Idealna okazja dla marek i ich fanów na wykazanie się pomysłowością. Fejsbukowicze tylko czekają żeby pochwalić się kostiumem albo prezycyjnie wyrzeźbioną dynią. Wasza marka nie ma nic wspólnego z Halloween? To żaden problem. Pamiętajcie, że Wasi fani mogą być miłośnikami halloween'owych przebieranek i zabaw typu “cukierek albo psikus”! Konkurs fotograficzny, filmowy, a może quiz z wiedzy o święcie duchów?

Ile aplikacji, tyle pomysłów!

Długa jest lista aplikacji, które możecie wykorzystać w konkursie halloween'owym. Na pierwszy rzut click photo contest. Najlepsza stylizacja, najbardziej przerażający make-up albo pimp up your pumpkin, czyli rzeźbienie w dyni. Możliwości jest mnóstwo. Wasi fani będą mieli okazję pochwalenia się szalonym makijażem, kostiumem swojego dziecka na zabawę halloween’ową albo wspólnie wyrzeźbioną dynią. Halloween to idealny czas na konkursy stylizacyjne. Chcecie wypromować książkę lub film? Niech Wasi fani przebiorą się za ulubioną postać. Najważniejsze, żeby temat przewodni konkursu nawiązywał do marki lub zainteresowań waszych użytkowników.

Jak wykorzystać aplikację click photo contest możecie zobaczyć na fanpage’u Beautybook.pl, w konkursie “Wystrasz nas w Halloween”! Fani Beautybook mają za zadanie przesłać zdjęcie swojej Halloween’owej stylizacji. Jako, że portal przyciąga zainteresowanych tematyką beauty do wygrania są zestawy kosmetyków.

halloweenphoto

Jeśli możecie zaoferować użytkownikom wartościową nagrodę warto pójść o krok dalej i zmobilizować ich do nagrania filmiku o upiornej tematyce, który w pewnien sposób będzie nawiązywał do Waszej marki. Do wykorzystania aplikacja  click movie contest. Pamiętajcie tylko, że im wyższy próg wejścia do waszego konkursu, tym atrakcyjniejsza musi być nagroda. Fani potrzebują motywacji, a nagroda jest jedną z jej elementów. 

Do dyspozycji macie też nową aplikację quizową click quiz, którą z łatwością możecie wykorzystać do przeprowadzenia testu wiedzy na temat święta duchów albo historii halloween’owej dyni. Wystarczy kilka pytań, zmiana grafik i aplikacja gotowa.

halloweentest

Mamy nadzieję, że wiecie już jaka będzie halloween'owa historia Waszej marki. Liczymy na kreatywne pomysły!

Udanego Halloween! Share
Tags
Joanna Nowicka
Written by Joanna Nowicka

PR Manager w click apps